Strona: Kandydat UAM - Wszystkie wiadomości

Główna treść strony

Wszystkie wiadomości

Nagroda FENIKS 2016
Wiadomość, opublikowana 22-04-2016

Wydawnictwo Naukowe UAM z radością informuje, że Nagrodę FENIKS 2016 w kategorii: "Edytorstwo" zdobyła książka „Modlitewnik Olbrachta Gasztołda. Facsimile”. Edycję przygotowali dr hab. Katarzyna Krzak-Weiss, dr Rafał Wójcik, prof. Wiesław Wydra. Jest to już druga w tym roku nagroda dla "Modlitewnika".

Więcej...
Nowy numer "Życia Uniwersyteckiego"
Wiadomość, opublikowana 20-04-2016

Zapraszamy do lektury kwietniowego numeru  „Życia Uniwersyteckiego ”. Numer dostępny jest już na stronie internetowej: http://zycie.amu.edu.pl.

Więcej...
Amerykańskie Targi Edukacyjne
Wiadomość, opublikowana 15-04-2016

Ambasada USA w Warszawie zaprasza studentów, nauczycieli oraz rodziców na Amerykańskie Targi Edukacyjne, które odbędą się w środę, 20 kwietnia 2016 r. na terenie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. W targach wezmą udział przedstawiciele 16 uczelni amerykańskich, którzy przedstawią swoją ofertę edukacyjną dla uczniów szkół średnich oraz studentów.

Więcej...
Komunikat Pływalni Uniwersyteckiej
Wiadomość, opublikowana 14-04-2016

W dniu 23 kwietnia (sobota) 2016 r. w godz. 10:00 - 14:00 odbędą się Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Pływaniu – II Rzut. Osoby korzystające z karnetów i biletów, w tym czasie proszone są o przyjście w godzinach późniejszych.

Więcej...
Komunikat Pływalni Uniwersyteckiej - godziny karnetowe
Wiadomość, opublikowana 31-03-2016

Godziny karnetowe do wykorzystania od 1 kwietnia 2016 r. dostępne w załączniku.

Więcej...
"Studia z Przyszłością" - wyróżnienie dla kierunku GEOINFORMACJA (studia I stopnia)
Wiadomość, opublikowana 29-03-2016

Kierunek GEOINFORMACJA (studia I stopnia) Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM został wyróżniony certyfikatem „STUDIA Z PRZYSZŁOŚCIĄ” oraz certyfikatem i statuetką „LIDER INNOWACYJNOŚCI” w I edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacyjnego na innowacyjne i wyróżniające kierunki studiów organizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Więcej...
Nagroda w Konkursie na Najtrafniejszą Szatę Edytorską
Wiadomość, opublikowana 29-03-2016

Wydawnictwo Naukowe UAM z radością informuje o otrzymaniu Nagrody w Konkursie na Najtrafniejszą Szatę Edytorską na XXII Wrocławskich Targach Książki Naukowej za publikację „Modlitewnik Olbrachta Gasztołda. Facsimile”. Edycję tę przygotowali dr hab. Katarzyna Krzak-Weiss, dr Rafał Wójcik, prof. Wiesław Wydra.

Więcej...
Wyróżnienie w Konkursie na Najtrafniejszą Szatę Edytorską
Wiadomość, opublikowana 29-03-2016

Wydawnictwo Naukowe UAM z przyjemnością informuje, iż w tegorocznej edycji Konkursu na Najtrafniejszą Szatę Edytorską na XXII Wrocławskich Targach Książki Naukowej wyróżnienie zdobyła publikacja Bruszczewo IV. Natural resources and economic activities of the Bronze Age people. Redaktorami tomu są prof. Janusz Czebreszuk, dr Mateusz Jaeger oraz dr Jutta Kneisel.

Więcej...
Certyfikat "STUDIA Z PRZYSZŁOŚCIĄ" dla Studiów Podyplomowych Etyka Nauczycielska prowadzonych przez Wydział Nauk Społecznych UAM
Wiadomość, opublikowana 24-03-2016

Dn. 16 marca 2016 kierownictwo studiów podyplomowych Etyka Nauczycielska, prowadzonych przez Wydział Nauk Społecznych UAM, odebrało w warszawskim Pałacu Tyszkiewiczów certyfikat jakości "Studia z Przyszłością", przyznany przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Studia wyróżniono m.in. za nowoczesną koncepcję kształcenia, wysoką jakość programu studiów, przydatność kwalifikacji absolwentów na rynku pracy oraz przekazywanie im aktualnej, współczesnej wiedzy. Wyróżnienie z rąk Zarządu Fundacji odebrała prof. Karolina Cern, zastępca kierownika studiów.

Więcej...
Certyfikat „Lidera jakości kształcenia” dla Wydziału Prawa i Administracji
Wiadomość, opublikowana 23-03-2016

Z radością informujemy, że Kierunek Prawo prowadzony wspólnie przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wydział Prawa Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą został dwukrotnie wyróżniony przez Komisję ekspercką w Programie „Studia z przyszłością”. Nasz Kierunek otrzymał nie tylko certyfikat znak jakości „Studia z Przyszłością”, ale także certyfikat nadzwyczajny „Lidera jakości kształcenia”.

Więcej...
"Studia z Przyszłością" - wyróżnienie dla kierunku ZARZĄDZANIE PAŃSTWEM na Wydziale Nauk Polityczncyh i Dziennikarstwa
Wiadomość, opublikowana 22-03-2016

Kierunek Zarządzanie pańswem (studia I stopnia) prowadzony na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM został wyróżniony certyfikatem „STUDIA Z PRZYSZŁOŚCIĄ” w I edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacyjnego na innowacyjne i wyróżniające kierunki studiów organizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Więcej...
Kolejny sukces Wydziału Matematyki i Informatyki
Wiadomość, opublikowana 22-03-2016

Drużyna złożona z studentów oraz pracowników Wydziału Matematyki i Informatyki w składzie: Dominika Kubijk, Łukasz Witkowski, dr Marcin Witkowski zajęła 3 miejsce na finale konkursu programistycznego ,,SamurAI Coding 2015-2016''. Finał odbył się 11.03.2016 w Yokohamie.

Więcej...

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293