Strona: Kandydat UAM - Wszystkie wiadomości

Główna treść strony

Wszystkie wiadomości

Certyfikat „Lidera jakości kształcenia” dla Wydziału Prawa i Administracji
Wiadomość, opublikowana 23-03-2016

Z radością informujemy, że Kierunek Prawo prowadzony wspólnie przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wydział Prawa Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą został dwukrotnie wyróżniony przez Komisję ekspercką w Programie „Studia z przyszłością”. Nasz Kierunek otrzymał nie tylko certyfikat znak jakości „Studia z Przyszłością”, ale także certyfikat nadzwyczajny „Lidera jakości kształcenia”.

Więcej...
"Studia z Przyszłością" - wyróżnienie dla kierunku ZARZĄDZANIE PAŃSTWEM na Wydziale Nauk Polityczncyh i Dziennikarstwa
Wiadomość, opublikowana 22-03-2016

Kierunek Zarządzanie pańswem (studia I stopnia) prowadzony na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM został wyróżniony certyfikatem „STUDIA Z PRZYSZŁOŚCIĄ” w I edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacyjnego na innowacyjne i wyróżniające kierunki studiów organizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Więcej...
Kolejny sukces Wydziału Matematyki i Informatyki
Wiadomość, opublikowana 22-03-2016

Drużyna złożona z studentów oraz pracowników Wydziału Matematyki i Informatyki w składzie: Dominika Kubijk, Łukasz Witkowski, dr Marcin Witkowski zajęła 3 miejsce na finale konkursu programistycznego ,,SamurAI Coding 2015-2016''. Finał odbył się 11.03.2016 w Yokohamie.

Więcej...
Nowy numer "Życia Uniwersyteckiego"
Wiadomość, opublikowana 18-03-2016

Zapraszamy do lektury specjalnego wydania „Życia Uniwersyteckiego – Wybory 2016”. Numer dostępny jest już na stronie internetowej: www.zycie.amu.edu.pl.

Więcej...
Nowe studia podyplomowe na Wydziale Matematyki i Informatyki
Wiadomość, opublikowana 16-03-2016

Wydział Matematyki i Informatyki zaprasza na nowo otwarte studia podyplomowe: Przetwarzanie danych - Big Data. Studia kierowane są do absolwentów kierunków ścisłych oraz praktyków, pragnących poszerzyć swoje kompetencje w kierunku zagadnień związanych z przetwarzaniem dużych zasobów danych.

Więcej...
Komunikat Pływalni Uniwersyteckiej - godziny karnetowe
Wiadomość, opublikowana 11-03-2016

Nowej Tabeli z godzinami do wykorzystania od 14 marca 2016 roku z dostępnymi torami dla osób korzystających z karnetów i biletów dostępna w załączniku.

Więcej...
Nowe studia podyplomowe na Wydziale Matematyki i Informatyki
Wiadomość, opublikowana 02-03-2016
Wydział Matematyki i Informatyki zaprasza na nowo otwarte studia podyplomowe: Przetwarzanie danych - Big Data. Studia kierowane są do absolwentów kierunków ścisłych oraz praktyków, pragnących poszerzyć swoje kompetencje w kierunku zagadnień związanych z przetwarzaniem dużych zasobów danych. W trakcie studiów przewidziane jest wiele zajęć praktycznych oraz kontakt z najbardziej aktualnymi technologiami z obszaru składowania, przetwarzania i analizy danych. Kierunek został stworzony przy udziale wiodących firm oraz specjalistów z dziedziny przetwarzania danych.
Więcej...
Nowy numer "Życia Uniwersyteckiego"
Wiadomość, opublikowana 25-02-2016

Zapraszamy do lektury „Życia Uniwersyteckiego” nowy numer jest już dostępny na naszej stronie internetowej www.zycie.amu.edu.pl.

Więcej...
OGÓLNOPOLSKI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PROJEKTÓW „Projekt: zapraszam w moje strony”
Wiadomość, opublikowana 25-02-2016

Instytut Kultury Europejskiej UAM w Gnieźnie ogłasza międzyszkolny, ogólnopolski konkurs poświęcony idei odkrywania i zachowywania dziedzictwa kulturowego regionu w oparciu o ideę aktywnej turystyki. Turystyka kulturowa i dziedzictwo kulturowe to dwa nieodłączne i wspierające się fundamenty, które w swojej istocie odwołują się zarówno do chwalebnej przeszłości jak i do najbliższej przyszłości, której miarą będzie nasza troska o zachowanie wartości pozostawionych przez naszych przodków. Zainteresowanie własnym regionem, jego dziejami, zabytkami historycznymi i naturalnymi to nie tylko pasja, ale również możliwy kierunek kariery zawodowej, jeżeli znajdzie swoje przełożenie w postawie promującej turystykę regionalną. Takie założenie towarzyszy prowadzonemu przez Instytut Kultury Europejskiej UAM w Gnieźnie kierunkowi studiów: projektowanie kultury. Kierunek ten ma charakter praktyczny i posiada dwie specjalności: promocja dziedzictwa kulturowego oraz animacja ruchu turystycznego. Ogłaszany konkurs odwołuje się do idei stojących u podstaw twórczo zorientowanych postaw wobec przeszłości, dziedzictwa kulturowego i rozwoju potencjału turystycznego. Zapraszamy do niego wszystkich uczniów, którzy pragną podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi turystycznych walorów swojego regionu, dostrzegają możliwość ich rozwinięcia i mają na to własny pomysł. Czekamy na projekty, które przysłużą się do wzbogacenia wiedzy na temat własnego regionu, okolicy, czy miejsca zamieszkania i ich promocji.

Więcej...
UAM na portalach społecznościowych
Wiadomość, opublikowana 17-02-2016

Zapraszamy do odwiedzania kanałów UAM na portalach społecznościowych!

Więcej...
Drzwi Otwarte na Wydziale Neofilologii
Wiadomość, opublikowana 08-02-2016
Wydział Neofilologii zaprasza na Drzwi Otwarte, które odbędą się 27 lutego 2016 r. od godz. 10:00 w Collegium Novum (Al. Niepodległości 4). Szczegółowy plan wydarzenia w załączniku. Więcej...
Komunikat Pływalni Uniwersyteckiej - godziny karnetowe
Wiadomość, opublikowana 29-01-2016
Informujemy, że jak co roku w czasie przerwy semestralnej od 1 lutego do 21 lutego 2016 r. można skorzystać z Pływalni na karnety i bilety w godzinach podanych w załączonych tabelach. Więcej...

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293