Strona: Kandydat UAM - Campus Studencki 2017

Campus Studencki 2017
Wydarzenie, trwa od 05-09-2017 do 10-09-2017

Uniwersytet im Adama Mickiewicza w Poznaniu serdecznie zaprasza wszystkich nowych studentów wszystkich wydziałów na najlepszy wyjazd integracyjny w Polsce, jakim bez wątpienia jest Campus Studencki!

Chcecie wejść hucznie w nowy rozdział swojego życia, zakończyć lato w wielkim stylu? To Campus Studencki jest właśnie dla Was! Wakacyjna atmosfera w połączeniu z rozgrzaną słońcem plażą, imprezami, warsztatami i koncertami zintegrują Cię z innymi i przygotują na najlepszy okres w twoim życiu, jakim są studia! Ten wyjazd to 6 niezapomnianych dni, podczas których poznacie tysiące wspaniałych ludzi, weźmiecie udział w wielu szkoleniach, ale przede wszystkim będziecie się dobrze bawić podczas atrakcji, które dla Was przygotowujemy. W trakcie wyjazdu otrzymacie cenne informacje dotyczące studiowania, a także będziecie mieli okazję nawiązać nowe znajomości oraz rozwijać kompetencje społeczne. Campus Studencki zintegruje Was z ogólnopolskim środowiskiem studenckim!

Nieważne, że dopiero stawiasz pierwsze kroki w studenckim życiu. W Łazach dla każdego znajdzie się miejsce. UAM to my, a gdzie mamy możliwość poznać się najlepiej? Tylko na Campusie Studenckim! Tutaj udowadniamy, iż wydziały nie mają znaczenia. Czy studiujesz na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa czy Wydziale Teologicznym - jesteśmy przecież jedną wielką społecznością uniwersytecką, która co roku pokazuje, że UAM to najlepiej zintegrowany Uniwersytet w Polsce!

Termin: 5-10 września
Miejsce: Łazy k/Mielna
Cena: 499 zł

Link do rejestracji: http://goodgo.pl/system6/rej/index.php/uczestnik/rejestracja/3

Link do wydarzenia na Facebooku:

Rejestrujcie się już teraz i przekonajcie się sami, że Campus to najlepsza opcja na wrzesień! Więc zabierzcie swój bagaż doświadczeń, jak i niepewności związane ze studiami do Łaz. Pozwólcie, by wrzesień 2017 eksplodował niekończącą się ilością pozytywnych wrażeń, nowych przyjaźni, najpiękniejszych wspomnień i niespotykaną nigdzie indziej integracją! Zacznijcie pisać nowy rozdział studenckiej przygody właśnie z nami i właśnie w Łazach!

Organizatorem Campusu Studenckiego jest Fundacja Jeden Uniwersytet i Parlament Samorządu Studentów UAM