Strona: Kandydat UAM - Campus Studencki 2018

Campus Studencki 2018
Wiadomość, opublikowana 30-07-2018

Parlament Samorządu Studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu serdecznie zaprasza wszystkich studentów naszych wydziałów na najlepszy obóz integracyjny w Polsce jakim bez wątpienia jest Campus Studencki!

To największy w Polsce wyjazd integracyjno-szkoleniowy dla studentów, na który przyjeżdża ok. 1500 uczestników z całego kraju. Podczas tygodniowego spotkania będziecie mieli okazję do integracji i zaadaptowania się do wyjątkowego studenckiego klimatu. Podstawowym zadaniem Campusu Studenckiego jest przedstawienie większości problemów, jakie spotykają studenta wyższej uczelni. Podczas warsztatów, spotkań i prelekcji poruszamy tematykę pomocy materialnej, regulaminu studiów oraz zwyczajów panujących na Uczelni. Poza nimi w trakcie wyjazdu do przepięknych nadmorskich Łaz do dyspozycji uczestników jest ponad 90 atrakcji w tym koncerty znanych artystów, karaoke i silent disco na plaży. Obóz stanowi pomocną dłoń dla wszystkich studentów, a w połączeniu z integracją i świetną zabawą jest dla uczestników niesamowitym przeżyciem.

Jeśli zastanawiacie się jak najlepiej rozpocząć nowy rozdział swojego życia i zakończyć lato w wielkim stylu? To Campus Studencki 2018 jest właśnie dla WAS! Wakacyjna atmosfera w połączeniu z rozgrzaną słońcem plażą, imprezami, warsztatami i koncertami zintegrują Cię z innymi i przygotują na najlepszy okres w twoim życiu jakim są studia! Ten wyjazd to 6 niezapomnianych dni, podczas których poznacie tysiące wspaniałych ludzi, weźmiecie udział w wielu szkoleniach, ale przede wszystkim będziecie się dobrze bawić podczas atrakcji, które dla Was przygotowujemy.

Termin: 4-9 września

Miejsce: ŁAZY k/Mielna!

LINK do Rejestracji -> http://goodgo.pl/system4/rej/index.php/uczestnik/rejestracja/5

Rejestrujcie się już teraz i przekonajcie się sami, że Campus to najlepsza opcja na wrzesień! Zacznijcie pisać nowy rozdział studenckiej przygody właśnie z nami i właśnie w Łazach!